Про нас

Про нас

Zippo відсвяткувала вже вісім десятиліть роботи на світовому ринку: zippo.com

На українському ринку компанія "Стенс-К" працює з 1994 року, маючи статус авторизованого дистриб'ютора запальничок Zippo на території України.

Завдяки партнерству з головним офісом в США, наших знань і досвіду ми пропонуємо тільки найкращий товар нашим клієнтам - оригінальні запальнички Zippo. Ми дбаємо про те, щоб кожен покупець був повністю задоволений придбанням. 

Наші контакти:

(067) 8888 - 313 - Київстар

(097) 8888 - 313 - Діджус (DJUICE) 

(050) 8888 - 313 - МТС 

(093) 8888 - 313 - Лайф (LIfe)

Купити запальничку Zippo в Україні


Купити запальничку Zippo в Україні

Винахід запальнички - безсумнівно упросив життя для кожного з нас. Щодня цей аксесуар виручає людей по всій планеті. Неможливо навіть уявити життя без такої необхідної речі. Якщо ви завжди цінували тільки якісні речі такі як Zippo, то купити запальничку в Україні тепер не проблема.

Наш інтернет-магазин є офіційним і єдиним партнером компанії Zippo в Україні. У нас найширший асортимент товарів і аксесуарів. І що найважливіше на всю продукцію ми поширюємо довічну гарантію. Вам потрібно відправити запальничку до Німеччини, компанія абсолютно безкоштовно усуне будь-які неполадки, в разі їх появи.

Так само приємним бонусом співпраці з нами варто відзначити низькі ціни на всі товари. На відміну від перекупників ціни на наш товар не завищені, а асортимент вражає своєю різноманітністю.

Весь ряд Zippo радує доступною ціною і якістю. Ніхто не зможе відвести погляду від запальнички, вперше побачивши її лежить в елегантній фірмовій упаковці. Всі деталі просякнута історією Зіппо, адже навіть сьогодні всі моделі збирають вручну. Завдяки чому запальнички служать вірою і правдою багато десятків років, зберігаючи свій первинний зовнішній вигляд і функціональність. Не відкладайте таке бажане придбання, адже тільки у нас купити запальничку в Україні від офіційного виробника легко як ніколи.

Запальничка стане частиною вашого життя, буде надихати вас і з нею буде пов'язано безліч захоплюючих історій. Кожен раз опиняючись в колі близьких і друзів ви будете ревниво давати її потримати кому-то в руки. Всі речі, створені в компанії Zippo, мають маленькою душею.

У чому відмінність Зіппо від аналогів? Рівномірний вогонь, який ви будете запалювати з першого разу. Бездоганні вітрозахисні якості у кожній моделі, говорять про те, що горить вогонь не погасив ніякий вітер. Правильна конструкція дозволяє корпусу запальнички дуже довгий час залишатися холодним, оберігаючи вас від опіків. Так само тільки запальнички Зиппо сьогодні можуть стати предметом колекціонування, а через деякий час будь-яка оригінальна модель може бути продана в рази дорожче початкової вартості. Сьогодні купити запальничку Zippo в Україні дуже просто.

Запальнички Zippo затребуваний і бажаний подарунок близькій вам людині. Ця та річ, яка приведе в захват кожного. Зараз багато людей колекціонують фірмові запальнички і з кожною з них пов'язані тільки приємні спогади.

Не відкладайте покупку такого необхідного аксесуара, адже десь у нас на сайті, вас чекає ваш новий кращий друг.