Про нас

Події

Грілка для рук ZIPPO HAND WARMER для всіх, хто не бажає мерзнути в морозний ранок або холодний вечір:
http://www.youtube.com/watch?v=RYNS0_cbbzw

Нове відео з Джастіном Тімберлейком

Zippo представляє новий дизайн інтер'єру магазину в музеї Zippo

 

Вхід в Музей Zippo / Caseв оточенні двох гігантських запальничок, просто за прилавком.

Zippo представить свій новий дизайн інтер'єру магазину в Музеї в Бредфорд, штат Пенсільванія. Роздрібний магазин оновлений гладким, сучасним дизайном і відображає ідею компанії і спосіб життя бренду. Магазин розташований поруч з Музеєм Zippo / Case. 1339,5 м2 пропонують ознайомитися зі спадщиною Zippo і її дочірньої компанії WRCase & Sons. Офіційне урочисте відкриття відбулося 15 вересня 2012 року.

"Ми хотіли викликати у наших споживачів абсолютно нові емоції", сказав менеджер роздрібної торгівлі Zippo Джош Глісон. "Zippoассоціірует свій бренд з розкішним способом життя, і для нас було дуже важливо, щоб наш роздрібний магазин також відбивав цю ідею. Незважаючи на сучасний дизайн, який диктує новий погляд на життя, відмінний від минулого часу, Zippo не упускає з уваги той ностальгічний шарм , який асоціюється з багатою історією бренду. І ми дуже раді нашим досягненням. "

"Новий магазин допомагає компанії запустити цілу мережу роздрібних магазинів на міжнародних ринках," - сказав ZippoГенеральний директор з маркетингу Девід Варфел. "У наступному році ми плануємо відкрити близько 25 магазинів Zippo на таких ринках, як Китай, Індія, Марокко і Середній Схід. Ми дуже раді представити новий рівень роздрібної торгівлі Zippo на ці важливі і зростаючі ринки".

Цегляні стіни вітальні теплих відтінків і рослини допомагають створити комфортне місце для відвідувачів. Портрет засновника Zippo, Джорджа Блейсделла - на стіні.

Основні особливості дизайну нового роздрібного магазину Zippo включають підвісні лампи, що імітують вогонь, стелажі, які нагадують брендоване дно вітрозахисної запальнички і матові стіни, що є ремінісценцією дизайну класичної хромової запальнички Zippo № 200. Сама торгова площадка і вітрина виконані в стилі Americana, з фотографіями робочих фабрики , зображених сидять за роботою - виготовленням ножів.

Магазин Брадфорда унікальний тим, що це єдиний фірмовий магазин роздрібної торгівлі Zippo в світі, що пропонує будь-який продукт компанії Zippo. Музей Zippo / Case є найбільш відвідуваним музеєм у північній Пенсільванії.