Про нас

TV/музика/ігри

Зірка телебачення

Запальнички Zippo присутні не тільки в повнометражних фільмах, але і в багатьох телевізійних програмах і шоу. Настільна запальничка Zippo Lady Bradford була окрасою на журнальному столику у вітальні Рікардо в комедії 50-х років "I Love Lucy" ("Я люблю Люсі"). Протягом десятиліть запальничка з'явилася і в багатьох топ-телевізійних шоу, таких як "M * A * S * H", "Seinfeld", "It's Always Sunny in Philadelphia", а також в серіалі "Mad Men" ("Божевільні")

Зірка відеоігор

Запальничка Zippo присутній у багатьох відеоіграх як Щелчкова звуку. Відомий клік також звучить в популярній грі Call of Duty («Почуття обов'язку») - серія комп'ютерних ігор в жанрі шутера від першої особи, присвячених Другій світовій війні і боротьбі з тероризмом.

Зірка музики

Звук відкриття і закриття запальнички Zippo використовується також акустичним супроводом в кліпах, на театральній сцені і в музичній студії. Британський музикант Ерік Клептон також використовував звук клацання запальнички Zippo замість звуку метронома для підтримки ритму у відомій пісні "It's Probably Me".

Запальничка Zippo зіграла важливу роль в створенні настрою фільму "Смертельна зброя 3" (Lethal Weapon III), де в головних ролях грали Мел Гібсон і Денні Гловер. Під час вибору музики композитор Ерік Клептон несподівано клацнув запальничкою, перебуваючи в творчих роздумах, і внаслідок цього випадку з'явилася пісня "It's Probably Me", яка стала музичним супроводом фільму.

Інші музичні виконання і Zippo:

3 Doors DownAces and 8s by Uncle KrackerBlues Traveler CD'sCorrosion of Conformity
Iron MaidenIt's Probably Me - Eric ClaptonMadonna, banned videoMighty Mighty Bostones - Ska Core The Devil and More
Pink Floyd - Meedle (Remastered CD Booklet)Q's Jook Joint (Quincy Jones)Say You Will (Rock Video / Foreigner)