Про нас

Машини Zippo

Машини Zippo

До кінця Другої світової війни, Zippo стала національним надбанням США.

Джордж Блейсбелл вирішив запустити в продаж запальнички Zippo в різних містах Америки. І найкраще, що можна було придумати - прив'язати продукт до мобільного авто, який буде відразу видно на дорогах міст.

Блейсделлу хотілося створити автомобіль, який би був в вигляді рухомої запальнички Zippo. Він найняв Gardner Display of Pittsburgh для проектування такого спеціального автомобіля, і в 1947 була змодельована Chrysler Saratoga з двома величезними запальничками, що відкриваються на даху. Коли машина необхідна була для демонстрації, запальнички були у відкритому стані і випускали полум'я неону, в той час як для поїздок кришки з метою безпеки зачинялися. Слово «Zippo» було написано на стороні автомобіля 24-каратним золотом. Сам автомобіль Zippo став об'єктом, без якого не проходило жодне захід.

Через два роки з моменту створення автомобіль Zippo відправився в подорож в усі 48 штатів США брати участь у багатьох великих парадах і святах країни. Незважаючи на свій приголомшливий дизайн, цей автомобіль мав деякі недоліки. Вага гігантської запальнички надавав величезний тиск на шини, які здуває досить швидко, а броньоване крило робило автомобіль занадто важким для зміни шин.

На початку 1950-х років Джордж Блейсбелл вирішив, що автомобіль необхідно повернути в Бредфорд для ремонту. Згодом, автомобіль був доставлений в Піттсбург до представництва компанії Форд для реконструкції, що було досить дорого.

У 1996 році Zippo придбала ще один Chrysler New Yorker Saratoga 1947, щоб зробити саму машину легше, а її підвіску міцніше. Новий автомобіль Zippoстал настільки ж популярним, як і його попередник, і тепер робив тури по Америці в вантажівці, а не катаючись самостійно по всій країні. У вільний від заходів час машина знаходиться в Музеї Zippo / Caseв Бредфорд, штат Пенсільванія.


Zippo Jeep

У 2011 році компанія Zippo представила новий ZippoJeep® на гонках Zippo 200 NASCAR2011 на автодромі Уоткінс-Глен Інтернешнл. Представлений в спортивному комплексі Вікторії Лейн, новий Zippo Jeep буде також служити рекламним транспортним засобом, підтримуючи свій популярний бренд-продукт.

"Ми могли б вибрати будь-яку кількість автомобілів для цього проекту, але джип на нашу думку є найбільш підходящим." - сказав Джордж Дюк, власник і голова ради директорів Zippo. "Можна провести багато паралелей між нашими брендами - обидва бренди американського виробництва, міцні, жорсткі та надійні. Крім того, особливості цієї машини роблять її ідеальним інструментом для сприяння в великих справах".

ZippoJeep® була виконана за індивідуальним замовленням компанією WestCoastCustoms®, визнаної однією з кращих компаній, що спеціалізуються у виробництві та модернізації автомобілів під замовлення. WestCoastCustoms зробила значні зовнішні і внутрішні зміни в моделі JeepWranglerUnlimited2011 і перетворила її в справжній автомобіль Zippo. Особливими характеристиками можна назвати: пристосування для ліфта, компресор наддуву, спеціально зроблений під замовлення бампер з гратами, світлодіодне освітлення зовні транспортного засобу для імітації вогню і гігантська вітрозахисний запальничка Zippo, яка замінила стандартні кріплення шин. Виробництво нового JeepZippo було в центрі уваги в епізоді фільму "InsideWestCoastCustoms".