Про нас

Музей Zippo/Case

Відвідайте Музей в Бредфорді!

Запрошуємо Вас відвідати Музей Zippo / Case, де любителі і колекціонери Zippo можуть  ознайомитися з історією запальничок Zippo та ножів Case, а також відчути дух продукції, що  «виготовлено в Америці». До магазину і центру сервісного обслуговування Zippo, що займають площу 1339,5 м2, веде доріжка, прикрашена уздовж чотирнадцятьма, зробленими спеціально під замовлення ліхтарями-запальничками. Над входом нагорі височить дванадцятиметрова запальничка Zippo, що випромінює неонове полум'я, а під нею підвішений складаний ніж Case з трьома висунутими лезами.

У музей вхід безкоштовний.
Відчинено кажен день, ПН-СБ 9:00-17:00, НД 11:00-16:00
Зачинено  на Новий рік, Великдень, День Подяки і Різдво

В наявності:
-Зручність для людей з обмеженими фізичними можливостями
-Зал для відпочинку
-Безкоштовна парковка для автобусів

Розташування:
ZippoDrive1932
Бредфорд, штат Пенсильванія 16701
814-368-1932

На карті:

1932 ZippoDrive
Bradford, PA 16701
814-368-1932
GPS: Chestnut St. Extention

Маршрут:
219 Expressway
10 км напівдень дорогою Interstate 86
(колишня NY-17), поворот/виїзд 23

Музейні експонати, які викликають великий інтерес

Кожен колекціонер пам'ятає свою першу запальничку Zippo, перший ніж Case, також як і перший візит до Музею Zippo / Case. У галереї можна переглянути рідкісні експонати, включаючи саму першу запальничку Zippo, дізнатися про історію створення компанії W.R. Case & Sons, а також ознайомитися з етапами виробництва кращих ножів в світі. А аудіокомната ZAC (Zippo / Case), повна звуків і спецефектів, по-справжньому загіпнотизує відвідувачів.

Запальничка Zippo і ніж Case - два американські символи

В Бредфорд, штат Пенсільванія, поціновувачі та  колекціонери Zippo можуть ознайомитися з історією запальничок Zippo та ножів Case, а також відчути якість виготовленого продукту, пов'язаного із синонімом «зроблено в Америці».

Допомога в потрібну хвилину

Дізнайтеся, як компанія Zippo допомогла під час Другої світової війни. З 1943 року і до кінця війни, вся продукція ZippoManufacturing була відправлена в допомогу союзним військам, особливо спеціально виготовлений стилет V-42 Case, який використовується Першої озброєною групою спецназ (відомої під назвою "Бригада диявола"). Даний стилет залишається одним з найбільш необхідних предметів колекціонування.

Видатний актор другого плану всіх часів

Запальничка Zippo має і досягнення в кінематографії. У Музеї ви також можете ознайомитися з фільмами, які відіграли вагому роль в просуванні компанії Zippo / Case на світовій арені.

Zippo створена для надійної роботи.

Всесвітньо відома гарантія Zippo не дозволяє витрачати клієнтам ні копійки на ремонт. Відвідайте музей, щоб подивитися, як фахівці вручну відновлюють справність запальнички. Компанія також гарантує якісний продукт - ніж Case, не схильним до виходу з ладу в процесі його використання.

Zippo запалює!

Вітрозахисний запальничка Zippo- іміджевий аксесуар для створення сміливого заяви в музиці. Протягом вже багатьох років Zippo має спільне бачення стилю і драйву, що передаються в рок-музиці. На ZippoEncore.com ви зможете знайти великий вибір безкоштовних аудиотреков, а також ексклюзивні новини про нові рок-групах в світі.

Zippo- запали кохання!