FAQ

Питання й відповіді

Справжня запальничка Zippo із захистом від вітру.
Від незмінного дизайну до характерного клацання, який ні з чим не сплутати ..., від якості матеріалів і виготовлення до гарантії на весь термін служби - все це дозволяє отримувати повне задоволення від володіння запальничкою Zippo.
УВАГА! Зберігайте запальничку разом, недоступному для дітей!

Як правильно користуватися запальничкою?
- Запалюйте запальничку на відстані від особи і одягу.
Запобіжні заходи:
- Після виробництва  запальничка не заправлена бензином. Запальнички Zippo не мають функції самостійного згасання. Не кидайте запальничку, коли вона запалена. Закрийте кришку для гасіння полум'я. Заповнена запальничка містить пожежонебезпечну рідину. Бензин для запальничок подразнює шкіру, не переповнюйте запальничку. Тримайте запальничку на відстані від джерела тепла з температурою вище 50С і уникайте тривалого впливу на неї сонячних променів. Не кидайте запальничку у вогонь.

 

Як заправляти запальничкуZippo?
- Заправляйте тільки бензином Zippo
- Тримайте запальничку в одній руці. Іншою рукою вийміть фільтр запальнички.
- Підніміть фетрову прокладку, щоб отримати доступ до набивання в ємкості для палива. Заправляйте запальничку повільно. Переконайтеся в насиченні набивання бензином для запальничок Zippo. НІКОЛИ НЕ переповнюйте. У разі переповнення, бензин може протекти. Бензин викликає подразнення шкіри.
- Встановіть вставку в корпус запальнички. Перед тим як запалити запальничку, видаліть надлишки бензину із запальнички та рук. У разі переповнення- не кладіть  у кишеню або поруч зі шкірою. При попаданні бензину на шкіру- ретельно промийте її водою. У разі, якщо роздратування не зникло або стало сильніше, зверніться до лікаря.
- Перед запалюванням запальнички переконайтеся, що ємність із бензином закрита і поблизу не розлився бензин. Він є горючою рідиною.


Як замінити кремній у запальничці Zippo?
Відкрутіть гвинт і витягніть пружину, розташовану на кінці паливної ємності. Переконайтеся, що старий кремінь був витягнутий з трубки. Встановіть новий кремінь у трубку, вставте пружину і трохи затягніть гвинт. Переконайтеся, що гвинт закручений до кінця. Інакше, кришка запальнички не закриється. Якщо після встановлення нового кремнія коліщатко заїдає, поверніть його кілька разів у зворотний бік. 

ПОРАДА: зберігайте запасний кремінь під фетровою прокладкою.


Догляд за гнітом
Коли гніт стане чорним від нагару, потягніть його вгору за допомогою пінцета так, щоб з'явився чистий гніт (близько 1 см), потім рівно обріжте гніт на висоті огородження полум'я. Оновлюйте так гніт 1-2 рази на рік. Після виконання 2-3 обрізів гніту, вам потрібно буде замінити його. За додатковою інформацією та порадою звертайтесь  до наших спеціалістів.


Завжди використовуйте бензин, кремній і гніт тільки компанії Zippo.
Бензин  Zippo спеціально розроблений для запальничок Zippo із захистом від вітру. Бензин при горінні не створює диму, швидко спалахує і служить довгий час.
Бензин інших відомих марок також дає гарне полум'я, але й інший запах. Любий інший бензин для запальничок, особливо китайський безіменний, приведе до того, що запальничка буде горіти погано!

 

Гарантія
Люба кишенькова запальничка Zippo, яка була відправлена ​​Zippo Repair Clinic , Буде безкоштовно приведена в ідеальний механічний стан. Ми не беремо ні цента за ремонт кишенькової запальнички Zippo, Незалежно від її віку або стану. Повернення початкового зовнішнього вигляду Не гарантується.
Ця гарантія не є Доповненням до ваших громадянських прав, якими ви володієте відповідно до Національного законодавства.


Датування на інсерти і корпуси запальнички може відрізнятися, і це нормально. Інсерти та корпусиробляться на різних виробничих лініях, тому місяць (а іноді і рік) виготовлення інсерта і корпусу збігатися не зобов'язані!


У звичайні (світові) каталоги запальничок потрапляє від сили 5-10% вироблених моделей.   Дуже багато моделей випускається для конкретної країни і їх можна знайти тільки в спеціальних каталогах для цієї країни, та й то не завжди. Якщо ви не знайшли свою запальничку в будь-якому з каталогів, не турбуйтеся: це зовсім не означає, що вона підроблена. Єдиного каталогу всіх моделей Zippo всіх часів просто не існує.


Однієї заправки Zippo (5-6 мл бензину) зазвичай вистачає на 6-7 днів.


За додатковою інформацією про використання виробу або його ремонті ви можете звернутися по тел.:

(067) 8888 - 313 - Київстар

(097) 8888 - 313 - Діджус (DJUICE) 

(050) 8888 - 313 - МТС 

(093) 8888 - 313 - Лайф (LIfe)